Hitler a moje rodina

26. ledna 2017 v 20:55
Musím hned na začátku zklamat všechny senzacechtivé, není mi známá jakákoli informace, že by se moji předci znali s Hitlerem. Jen se snažím spojit známé s neznámým. Pro většinu lidí je Hitler dejme tomu symbolem zla. Pro mě je symbolem zla moje rodina. Váhal jsem tedy mezi názvem článku
1.) Zlo a moje rodina
2.) Hitler a moje rodina
Rozhodl sem se pro druhou variantu, moje rozhodnutí.
Babičku s dědou z otcovy strany z tohoto bludného kruhu plného zloby a nenávisti dávám stranou, oni mě naopak svojí přítomností a svým životem až do své smrti byli příkladem toho, že na světě jsou i hodní lidé, respektive, že všichni lidé nejsou špatní. Já nemohu za to, že si matka s fotrem při sexu nedávali víc pozor, já nemohu za to, že se matka s fotrem nedokopali k tomu jít na potrat, protože jim v tom bránila jejich víra. Já nemohu za to, že sem se narodil, když mě nikdo nechtěl. Já nemohu ani za to, že sem byl týrané dítě, ani nemohu za to, že mě matka odřízla od veškerého rodinného majetku, já kdybych MOHL, tak bych se chtěl narodit v normální fungující rodině, kdybych mohl.
Ale to je kdyby kdyby kdyby
No možná existujou i další životy, tak třeba v tom příštim zažiju lásku místo nenávisti.
A nebo třeba žádný příště nebude...
Víte co je nejhorší?
Že můj příběh není ojedinělý...
Když si uvědomím, že i při psaní těchto řádků někde rodiče týrají své děti, je mi z toho hodně smutno.
Proti zlu se bojuje tak těžko, zvlášť když se o zlých věcech dozvídáme většinou až když se dostanou do svého tragického konce.
Víte, někdy si říkám, že je škoda, že musíme jednou umřít. Pak si ale zase říkám, že tady na tom světě je tolik zla, že opustit tento svět zas není taková tragédie. Touto myšlenkou bych tenhle smutnej článek asi opustil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama