Leden 2017 začátek blogování

26. ledna 2017 v 19:15
Ahoj
Jmenuju se Vašek, jsem ročník 1972 a pokud byste chtěli zjistit trošku víc o mě, koukněte na můj profil na Rajčeti na www.Zlikvidujte-Antifu-a-hfc.Rajce.net
Tam krom povídání najdete i moje fotky a třeba se vám bude i nějaká líbit. Pokud ano, nebojte se a klidně mi to sem napište :)
Titul Nácek jsem dostal od anonymních pisatelů z internetu v různých diskusích, dneska jsou totiž dle toho, jak se lidé titulují, v Čechách akorát Náckové a Sluníčkáři. Spoustě z vás už se jistě také stalo, že vás nějakej anonymní blb někam zaškatulkoval, popřípadě rovnou i odsoudil, aniž vás kdy vůbec viděl.
Internetový anonymní soudci dnes světem vládnou, jsou to podle mého názoru lidé vesměs ve společenském i kariérním životě neúspěšní, přežívající buď na sociálních dávkách nebo na minimální mzdě a protože jsou frustrovaní ze svého bídného života, napadají druhé lidi na internetu. Jsem přesvědčen, že jen nepatrný zlomek těchto lidí by měl koule na to vás napadnout i v reálném životě, na to jsou většinou moc velcí srabi. Tomuto odpadu už více řádků věnovat nechci, myslím, že to stačí, víc prostoru si ta verbež nezaslouží.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama