Březen 2017

Vlajka EU nepřežila zkoušku ohněm

30. března 2017 v 15:09
Byla jednou jedna demonstrace. Jmenovala se Tábor lidu a na jejím konci bylo překvapení. Zkouška ohněm pro vlajku EU. A hádejte, jak ta vlajka dopadla. Že shořela, je asi jasný, jde spíš o to, jestli hořela rychle nebo pomalu. No jak asi mohla hořet, když byla před zapálením politá eurobenzínem :)

Bartoš, Babiš a Ježíš versus Niternice

20. března 2017 v 21:32
Děkuju Bohu, že sem poznal Adama B Bartoše.
Bylo to v létě 2015 na demonstracích proti nelegálnim čmoudum, kde sem poprvé viděl šibenice pro naši vlastizrádnou vládu. Neohrožený mladý muž, kterého si díky internetu může každý z vás vygooglovat, jak se dnes moderně říká, na mě okamžitě zapůsobil. To je ON, ON HRDINA, kterého tato země tak moc potřebuje.

Počkal sem si na Adama až dokončí demonstraci a poskytne rozhovory pro televizní štáby a dal sem s ním řeč. Po pár větách se z dvou lidí, kteří se do té doby neznali, stali přátelé. Moc přátel nemám, o to víc si vážím těch co mám a děkuju Bohu za ně.

Je mi ctí, že sem mohl Adamovi sehnat vhodný prostor ke křtům knih o Židech, křty proběhly U Zajíce v Michalské a v Pípě v Dlouhé, obě adresy jsou naprosto exkluzivní v centru Prahy, pak přišel rok 2016 a policejní razie, dnes už Adam nemá co křtít, protože mu benga vtrhli do bytu a všechny knížky mu zabavili, přitom ty knížky jsou jeho obživa, má malé děti, manželku na mateřské, je to hyenismus a naprosto bezprecedentní arogance vládní ČSSD.

Pro ČSSD jsou 2 "nepřátelé státu"
Prvním je pan Andrej Babiš, předseda ANO.
Druhým je Adam Bartoš, předseda NÁRODNÍ DEMOKRACIE.

Vlastně i pan Babiš je pro mě hrdina. Jde si za svým bez ohledu na všechny zlé lidi okolo sebe, bez ohledu na zkorumpovanou pakáž, která si říká Reportéří České televize a která na oba pány neustále útočí.

Vlastně hrdinou dnešní doby je pro mě každej, kdo si nechce nechat diktovat "pravdu" od Lži-ČSSD a jejího předsedy Sobotky a od České televize a ostatních velkých prolhaných médií.

Sledujte na FB profil Adama B Bartoše Zablokovaného, Andreje Babiše a Markéty Šichtařové.
Pokud budete mít v sobotu 25.3. 2017 čas, přijďte podpořit Adama Bartoše na demonstraci na Václavák.
Neseďte doma na zadku, lajkovat příspěvky na FB není hrdinství.
Chcete být hrdiny dnešní doby?
Vyjděte do ulic.

Takový blogerky jako například Niternice nebo Pihovatá vopice řešej primárně sami sebe, jedna píše o práci prodavačky, druhá fotí nějaký kytky nebo píše, jaký je u ní počasí a pochybný pipky jim to ještě chválej, ještě je v tom žvanění podporujou, takovýhle lidi ale tahke země nepotřebuje, jsou tady, nic s tím nenaděláme, jim je úplně jedno, kam se to tu řítí, ano, jsou lidé, kteří mají heslo Já Já Já, pak moje haranti a po naší famílii ať klidně přijde potopa.
Ale takoví lidé nejsou hrdinové dnešní doby, oni jsou ODPAD DNEŠNÍ DOBY!!!

Blíží se období Velikonoc, to je období, kdy Židé umučili Ježíše.
Ježíš je největší hrdina své doby a jeho učení se Židům nikdy nepovedlo zničit.
Pokud chcete, zkuste se na Velký pátek na chvilku zastavit a rozjímat a na začátku a konci toho rozjímání se můžete pokřižovat. Bude to vaše svobodné vyjádření nesouhlasu s vraždou, které se židovský národ dopustil.
Bude to vaše svobodné vyjádření poděkování mladému člověku, který obětoval to nejcennější co měl (svůj život) a nezačal mluvit tak, jak Židi chtěli. Ve 33 letech se člověku moc nechce umřít...pane Ježíši, navždy pro mě budeš hrdinou!!!

Vážení čtenáři / čtenářky
Pokud i vy máte pocit, že jste hrdinami dnešní doby, můžete napsat svůj krátký příběh zde do komentářů, rád poznám lidi, kteří se nebojí PŘEMÝŠLET A ŽÍT TAK, ABY SE NEMUSELI SAMI ZA SEBE STYDĚT.

S úctou

Vašek z Prahy

Kde není slunce, tam je sex

16. března 2017 v 15:09
Jenom krátce:
V Holandsku dopadly katastrofálně volby.
EU chce odzbrojit obyčejnej lid a nechat původní obyvatelstvo zmasakrovat barbarskými islámskými kmeny vyskytujícími se v okolí Turecka.
V Praze sme si zademonstrovali, je hezké, že nás ještě nechávají demonstrovat, ale na druhou stranu, oni dobře vědí, že tyhlety demonstrace nemohou nijak ovlivnit Nový Světový řád, který právě teď frau Merkel a její Brusel komando nastolují.
Fotky z demonstrace jsou k vidění na mých stránkách na www.Zlikvidujte-Antifu-a-HFC.rajce.net

V Českém parlamentu se opět nepracuje.
V Českém parlamentu se opět snažej zlikvidovat pana Babiše.
V Českém parlamentu se vlastně nic zvláštního neděje.

Abych nekončil tak pesimisticky, Češi občas dovedou příjemně překvapit - chodím do práce okolo obchodního domu Kotva brzo ráno cca v 5.25 a dneska už z dálky vidím to co všichni známe z pornofilmů - holka klečí u frajera a hlavu má v oblasti, kde má frajer čůráka, no nic, pomyslel sem si, že mu asi opravuje zip a přidal sem do kroku, abych u nich byl dřív (ne, nejsem šmírák, ale nebudu přece kvůli nim měnit svou trasu žejo) no a teď už vám můžu oznámit, že o opravu zipu se nejednalo, slečna měla opravdu v puse frajerův celkem dlouhý a pěkně stopořený penis. Myslel sem nejdřív, že to budou asi cizinci, ale frajer promluvil v mém mateřském jazyce něco jako "měli bysme už asi jít"...nato slečna vyndala jeho vocas z pusy, zvedla se a vydali se kdoví kam...možná jen někam víc mimo hlavní cestu, i když okolo Kotvy ňák intimní koutky nejsou nebo šli do bytečku, Bůh ví, kam šli.
Já šel na Masaryčku, na vlak, protože jezdím do Libně a vlakem jsem tam mnohem dřív než metrem nebo tramvají.
Jsem rád, že se rozednívá dřív a dřív a že Slunce nemizí navždy a že navzdory všemu špatnému, co se děje v Evropské Unii, si teď budeme užívat slunečných dnů víc a víc. Třeba teď, v 15.00 je krásné sluncem zalité odpoledne, doufám, že ne jenom tady v Praze, přeju sluníčko všem :)

Kam kráčíte Dejvice?

7. března 2017 v 17:45
Hned na úvod předesílám, že bydlím o kousíček vedle, vlastně o kousíček níž, na Starém městě Pražském, ale v Dejvicích jsem 15 let pracoval, takže k nim mám nějakou vazbu, nějaký vzpomínky, které už zůstanou navždy. Jenom krátce k těm zaměstnáním - začínal sem v LDN to je Léčebna dlouhodobě nemocných, protože jsem odmítnul jít na vojnu, myslím, že když už má člověk ztratit 2 roky života, měl by bejt aspoň trochu užitečnej a rozhodně mě připadalo a dodnes připadá že je víc užitečné starat se o nemohoucí lidi než se první rok na vojně nechat buzerovat od mazáků a druhý rok buzerovat nováčky, při každé vycházce se vožrat a poblejt a tak pořád dokola. Cestou do LDN, která se nachází nedaleko vstupu do Stromovky, jsem den co den jezdil (mimo jiné samozřejmě) okolo dejvické hlavní pošty a nejednou sem si říkal, jaké to asi musí být, roznášet poštu. Civilní služba konečně skončila a já stál před rozhodnutím, co budu dělat dál a říkal sem si, že za zkoušku na poště nic nedám, tak sem to zkusil a vydržel sem tam 13 let.
Můj rajón se skládal z ulic Národní obrany, ČSL armády, domu zvaného Skleňák, Terronské a Charlese de Galla.
Tenkrát (v letech 1992 -2006) pro mě byly Dejvice magické místo se spoustou zajímavých postaviček, které díky pošťáckému řemeslu máte možnost poznat a taky se spoustou hospod, kde se člověk cejtil dobře.

Po více než deseti letech sem se šel opět projít po Dejvicích a už je to úplně jiná čtvrť, jen se rozkládá pořád na stejném místě. Lidové hospůdky vytlačily drahé rádoby luxusní a hlavně naprosto odlidštěné podniky, vzniklo zde spousta asijského a arabského rychlého občerstvení a v ulicích se potloukaj 3 prdele cizinců, oni tam maj pronajatý byty, někteří tam už maj dokonce vlastní byty a pokud budou často mrdat bez ochrany, tak během několika málo let zde budeme mít (my Češi) asijsko - arabskou čtvrť, do které už se asi pošťačka bude bát nosit poštu...
Je mi líto Čechů, kteří zde bydlí, já vím, každej jim řekne, když se vám naše nové MULTIKULTI Dejvice nelíbí, můžete si zabalit svoje věci a odstěhovat se...ale není to správné...
Kurva vždyť MY JSME TADY DOMA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!