Bartoš, Babiš a Ježíš versus Niternice

20. března 2017 v 21:32
Děkuju Bohu, že sem poznal Adama B Bartoše.
Bylo to v létě 2015 na demonstracích proti nelegálnim čmoudum, kde sem poprvé viděl šibenice pro naši vlastizrádnou vládu. Neohrožený mladý muž, kterého si díky internetu může každý z vás vygooglovat, jak se dnes moderně říká, na mě okamžitě zapůsobil. To je ON, ON HRDINA, kterého tato země tak moc potřebuje.

Počkal sem si na Adama až dokončí demonstraci a poskytne rozhovory pro televizní štáby a dal sem s ním řeč. Po pár větách se z dvou lidí, kteří se do té doby neznali, stali přátelé. Moc přátel nemám, o to víc si vážím těch co mám a děkuju Bohu za ně.

Je mi ctí, že sem mohl Adamovi sehnat vhodný prostor ke křtům knih o Židech, křty proběhly U Zajíce v Michalské a v Pípě v Dlouhé, obě adresy jsou naprosto exkluzivní v centru Prahy, pak přišel rok 2016 a policejní razie, dnes už Adam nemá co křtít, protože mu benga vtrhli do bytu a všechny knížky mu zabavili, přitom ty knížky jsou jeho obživa, má malé děti, manželku na mateřské, je to hyenismus a naprosto bezprecedentní arogance vládní ČSSD.

Pro ČSSD jsou 2 "nepřátelé státu"
Prvním je pan Andrej Babiš, předseda ANO.
Druhým je Adam Bartoš, předseda NÁRODNÍ DEMOKRACIE.

Vlastně i pan Babiš je pro mě hrdina. Jde si za svým bez ohledu na všechny zlé lidi okolo sebe, bez ohledu na zkorumpovanou pakáž, která si říká Reportéří České televize a která na oba pány neustále útočí.

Vlastně hrdinou dnešní doby je pro mě každej, kdo si nechce nechat diktovat "pravdu" od Lži-ČSSD a jejího předsedy Sobotky a od České televize a ostatních velkých prolhaných médií.

Sledujte na FB profil Adama B Bartoše Zablokovaného, Andreje Babiše a Markéty Šichtařové.
Pokud budete mít v sobotu 25.3. 2017 čas, přijďte podpořit Adama Bartoše na demonstraci na Václavák.
Neseďte doma na zadku, lajkovat příspěvky na FB není hrdinství.
Chcete být hrdiny dnešní doby?
Vyjděte do ulic.

Takový blogerky jako například Niternice nebo Pihovatá vopice řešej primárně sami sebe, jedna píše o práci prodavačky, druhá fotí nějaký kytky nebo píše, jaký je u ní počasí a pochybný pipky jim to ještě chválej, ještě je v tom žvanění podporujou, takovýhle lidi ale tahke země nepotřebuje, jsou tady, nic s tím nenaděláme, jim je úplně jedno, kam se to tu řítí, ano, jsou lidé, kteří mají heslo Já Já Já, pak moje haranti a po naší famílii ať klidně přijde potopa.
Ale takoví lidé nejsou hrdinové dnešní doby, oni jsou ODPAD DNEŠNÍ DOBY!!!

Blíží se období Velikonoc, to je období, kdy Židé umučili Ježíše.
Ježíš je největší hrdina své doby a jeho učení se Židům nikdy nepovedlo zničit.
Pokud chcete, zkuste se na Velký pátek na chvilku zastavit a rozjímat a na začátku a konci toho rozjímání se můžete pokřižovat. Bude to vaše svobodné vyjádření nesouhlasu s vraždou, které se židovský národ dopustil.
Bude to vaše svobodné vyjádření poděkování mladému člověku, který obětoval to nejcennější co měl (svůj život) a nezačal mluvit tak, jak Židi chtěli. Ve 33 letech se člověku moc nechce umřít...pane Ježíši, navždy pro mě budeš hrdinou!!!

Vážení čtenáři / čtenářky
Pokud i vy máte pocit, že jste hrdinami dnešní doby, můžete napsat svůj krátký příběh zde do komentářů, rád poznám lidi, kteří se nebojí PŘEMÝŠLET A ŽÍT TAK, ABY SE NEMUSELI SAMI ZA SEBE STYDĚT.

S úctou

Vašek z Prahy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zuzmule Zuzmule | Web | 20. března 2017 v 22:40 | Reagovat

A Babiš, ten není zlý? Podívej, já teď kvůli němu nemám kam jít na chatě na oběd. Vynutil EET a všechny hospody zavřely! Víš, kolik životů pan Babiš ztížil?

A hlavně, když se tak oháníš tou Biblí a tím Ježíšem. EET, prosazená Babišem, vede k elektronizaci populace, která bude mít za výsledek čipování lidí, což je přijímání znamení Šelmy a je to znak příchodu antikrista.

Nechápu, jak někdo může mít dohromady za hrdinu Ježíše a Babiše. Ten první se obětoval pro všechny okolo, ten druhý je obírá...

2 jsem-pry-nacek-jen jsem-pry-nacek-jen | 20. března 2017 v 23:26 | Reagovat

Zuzmule co nejrychleji se nauč vařit  :)

3 Eliss Eliss | Web | 21. března 2017 v 7:09 | Reagovat

Dnešní svět nemá politické hrdiny...

4 Zuzmule Zuzmule | Web | 21. března 2017 v 14:22 | Reagovat

[2]: Práce kvapná, málo platná :P

5 Thomas Thomas | 27. března 2017 v 8:30 | Reagovat

Ježíš byl také Žid. A takových "proroků" jako on bylo v té době mnoho. Je zvláštní, že zrovna jeho hnutí mělo takový úspěch.

6 Uzi Uzi | 28. března 2017 v 12:35 | Reagovat

A ty co??? Splňuješ to užásné "PŘEMÝŠLET A ŽÍT TAK, ABY SE NEMUSELI SAMI ZA SEBE STYDĚT" ???

7 Niternice Niternice | 20. října 2017 v 8:15 | Reagovat

Ehm, tak já jsem odpad dnešní doby???
Takový lidi svět nepotřebuje???

Tohle mě teda docela nasralo, jak ses o mně vyjádřil a zaškatulkoval mě, aniž bys evidentně můj blog víc prolistoval, protože pak bys zjistil, že rozhodně nepíšu jen o práci prodavačky, (a i takovými články chci především pobavit).

Nazdar ty hrdino

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama