Kde není slunce, tam je sex

16. března 2017 v 15:09
Jenom krátce:
V Holandsku dopadly katastrofálně volby.
EU chce odzbrojit obyčejnej lid a nechat původní obyvatelstvo zmasakrovat barbarskými islámskými kmeny vyskytujícími se v okolí Turecka.
V Praze sme si zademonstrovali, je hezké, že nás ještě nechávají demonstrovat, ale na druhou stranu, oni dobře vědí, že tyhlety demonstrace nemohou nijak ovlivnit Nový Světový řád, který právě teď frau Merkel a její Brusel komando nastolují.
Fotky z demonstrace jsou k vidění na mých stránkách na www.Zlikvidujte-Antifu-a-HFC.rajce.net

V Českém parlamentu se opět nepracuje.
V Českém parlamentu se opět snažej zlikvidovat pana Babiše.
V Českém parlamentu se vlastně nic zvláštního neděje.

Abych nekončil tak pesimisticky, Češi občas dovedou příjemně překvapit - chodím do práce okolo obchodního domu Kotva brzo ráno cca v 5.25 a dneska už z dálky vidím to co všichni známe z pornofilmů - holka klečí u frajera a hlavu má v oblasti, kde má frajer čůráka, no nic, pomyslel sem si, že mu asi opravuje zip a přidal sem do kroku, abych u nich byl dřív (ne, nejsem šmírák, ale nebudu přece kvůli nim měnit svou trasu žejo) no a teď už vám můžu oznámit, že o opravu zipu se nejednalo, slečna měla opravdu v puse frajerův celkem dlouhý a pěkně stopořený penis. Myslel sem nejdřív, že to budou asi cizinci, ale frajer promluvil v mém mateřském jazyce něco jako "měli bysme už asi jít"...nato slečna vyndala jeho vocas z pusy, zvedla se a vydali se kdoví kam...možná jen někam víc mimo hlavní cestu, i když okolo Kotvy ňák intimní koutky nejsou nebo šli do bytečku, Bůh ví, kam šli.
Já šel na Masaryčku, na vlak, protože jezdím do Libně a vlakem jsem tam mnohem dřív než metrem nebo tramvají.
Jsem rád, že se rozednívá dřív a dřív a že Slunce nemizí navždy a že navzdory všemu špatnému, co se děje v Evropské Unii, si teď budeme užívat slunečných dnů víc a víc. Třeba teď, v 15.00 je krásné sluncem zalité odpoledne, doufám, že ne jenom tady v Praze, přeju sluníčko všem :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Natas Natas | Web | 16. března 2017 v 18:14 | Reagovat

Pobavil si mne nebo spíš ten domnělý zip.

2 AOxyncpync AOxyncpync | E-mail | Web | 9. října 2018 v 5:31 | Reagovat

Pression arterielle  est comment dur  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque  culture  votre  determination  bat, il pompe le sang par  vos arteres a la  vacances  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/o-que-e-tadalafil/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama